Paukščių Kaimas

Adresas: Cijonų kaimas, Ignalinos rajonas, Linkmenų seniūnija.    Telefonas: 8670 72989, 8698 18583

Edukacinės programos

Edukacinės, pažintinės programos

Atvykę pas mus pamatysite didžiulę pelėdą, o Jūs tapsite linksmais viščiukais. Keliausime prie laužo, ant didelės keptuvės kepsime įvairių naminių paukščių kiaušinių pasakiško skonio mūsų firminį patiekalą.

Programos metu bus pasakojama apie paukščius, kas teisingai atsakys į klausimus, gaus laimės paukštės plunksną, kuri atneša laimę.

Vėliau keliausime gerti 14 žolelių arbatos ir valgyti sausainių.
Visi, apsilankę turite galimybę parašyti savo svajones ir norus žąsies plunksna, kaip kad rašė senovės šviesuoliai.

Per pelkę keliausime į tą vietą , kur naktį atskrenda gražuolė paukštė ir paliksime ypatingoje vietoje savo svajones. Didžiausiame lizde , kuriame telpa apie 50 žmonių , papasakosime legendą apie baisuoklį paukštį SKUKĄ, sužinosite, koks greičiausias ir koks mažiausias paukštis pasaulyje. Ir dar? Sužinosite, kuris paukštis per metus apskrenda visą Žemės rutulį. Ir pagaliau pamatysite mūsų šaunų ūkį, kuriame yra per 200 įvairių rūšių paukščių. Papasakosime apie kiekvieną sparnuotį.

Pamatysite mūsų ryškiaspalvius fazanus, didžiausią ūkyje gaidį, gražuolius povus, didžiausius pasaulyje paukščius – stručius ir jų vaikelius.

Edukacinių programų metu vaikams ir suaugusiems pasakojama apie kiaušinius. Parodomi kiaušinių skirtumai (pavyzdžiui, didžiausio ir mažiausio pasaulyje paukščio kiaušiniai).

Pulkai vištelių: plikakaklių, šiurpių, šilkaplunksnių. Jus džiugins laisvėje gyvenantys gražuoliai balandžiai. Gyvosios prakartėlės herojus – asiliukas ZORO.
Pasitiks ožkytės ir raguočiai avinėliai, atspriksės švelnūs triušiukai.

Visos programos kaina vienam asmeniui 8 eurai. Trukmė 2 val.

Po programos galėsite pas mus papietauti. Firminis patiekalas: kepta putpelė su garnyru ir kokteilis ,,girta višta“, vaikyčiai mėgausis kalakutienos kepsniukais ir vaikišku kokteiliu.
Tuomet programa ir pietūs užtrunka 3 val.
Vienam asmeniui kaina 18 eurų
.

Priimame lankytojus nuo 10 val. iki 19 val. Dirbame ištisus metus, be išeiginių. Lauksime Jūsų ! 🐓